Встановлено, що службові особи медико-соціальних експертних комісій регулярно вимагали та одержували у хворих на кардіологічні захворювання та у їх родичів хабарі за встановлення комісією групи інвалідності.
Лише за один день медичні працівники «заробляли» близько 45 тисяч грн.
Зловмисників правоохоронці затримали на гарячому. Їхні дії кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Одержання хабара) КК України.
Нагадаємо, лише за останні два роки на Львівщині працівники УБОЗ припинили злочинну діяльність двох організованих груп лікарів, які торгували групами інвалідності.
Прес-служба ГУБОЗ МВС України
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопіль: Розмір деяких ...
Наступна новина: У Чернівцях розроблено ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим