Івано-Франківщина: На Коломийщині затримано браконьєрів, які вполювали косулю

Івано-Франківщина: На Коломийщині затримано браконьєрів, які вполювали косулю

26.12.12 14:15 0 911
У неділю рейдова бригада Коломийського міського відділу міліції та обласного управління лісового та мисливського господарства проводила відпрацювання мисливських угідь на Коломийщині.

На території приватного мисливського господарства поблизу села Лісний Хлібичин правоохоронці та лісовики натрапили на двох чоловіків із рушницями, які несли на палиці тушу козулі. Позаду них брели снігом ще двоє озброєних чоловіків. Працівники міліції затримали мисливців і викликали слідчо-оперативну групу. Виявилося, що двоє місцевих жителів і їх приятелі з Коломиї та Отинії полювали на території приватного мисливського господарства незаконно. Тим паче в них не було ліцензії на відстріл парнокопитної дичини.

Один із браконьєрів пояснив, що вони хотіли вполювати зайця, але коли на нього вибігла козуля, то спрацював мисливський азарт. За висновком спеціалістів, вбитому самцеві козулі європейської близько трьох років. За нього браконьєрові доведеться заплатити штраф у розмірі восьми тисяч гривень.

Як розповів виконувач обов’язків заступника начальника Коломийського міськвідділу міліції Ігор Хруставчук, цю подію занесено до Єдиного реєстру досудового розслідування. В браконьєрів, до рішення суду, вилучено чотири мисливські рушниці, які зареєстровані в установленому законом порядку.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ