Рівненщина: У перинатальному центрі монтують медобладнання

Рівненщина: У перинатальному центрі монтують медобладнання

27.12.12 09:07 0 1011
Це високотехнологічна апаратура, яку використовують у кращих світових клініках. Нині обладнання встановлюють у відділенні інтенсивної терапії новонароджених, прозвітували заступниці голови облдержадміністрації Світлані Сад. Це, зокрема, апарати штучної вентиляції легень, які допомагатимуть рятувати життя і глибоко недоношеним немовлятам, інкубатори для новонароджених, реаніматори, фототерапійні лампи для лікування жовтяниці. Також тут будуть так звані лабораторні апарати, за допомогою яких можна буде отримувати результати аналізів. Це обладнання для відділення придбав фонд Віктора Пінчука «Колиска надії».

Нову апаратуру монтують і в гінекологічному, пологовому, а також відділенні анестезіології і інтенсивної терапії для дорослих. Це, зокрема, дозволить використовувати малоінвазивні технології (передбачають мінімальне хірургічне втручання), стежити за станом плоду в утробі матері, розповіли лікарі.

У перинатальному центрі також створили відділення постінтенсивного догляду та виходжування новонароджених. Раніше таких немовлят через відсутність спеціального обладнання доправляли в обласну дитячу лікарню. Тепер же цим малюкам допомагатимуть тут.

Нагадаємо, сучасний перинатальний Рівненщина матиме в рамках нацпроекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», який ініціював Президент України Віктор Янукович.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ