Міліція на Львівщині виявляє факти незаконної реалізації піротехнічних засобів

Міліція на Львівщині виявляє факти незаконної реалізації піротехнічних засобів

27.12.12 10:27 0 850
Працівники органів внутрішніх справ Львівської області проводять низку заходів з метою виявлення фактів незаконної торгівлі піротехнічними засобами. Лише протягом грудня на Львівщині виявлено кілька фактів продажу петард, за що реалізатори понесли адміністративну відповідальність.

Варто відзначити, що під час рейдів у Львові суттєвих зловживань щодо незаконного продажу піротехніки не було зафіксовано. Натомість, у містах Золочеві та Стрию правоохоронці виявили правопорушників, яких було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Так, 21 грудня 2012 року на Золочівському ринку міліціонери виявили 22-річного жителя Тернополя, який продавав петарди. Молодик пояснив охоронцям правопорядку, що придбав ці шість ящиків з піротехнічними засобами у Львові. Вказане пояснення зараз перевіряють.

За продаж нелегальної продукції на чоловіка було складено адміністративний протокол за ознаками частини 2 статті 195 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Протокол передано до суду, який виніс рішення про накладення на порушника штраф у розмірі 590 гривень.

Крім того, у місті Стрию за час проведення заходів працівники міліції вилучили 610 піротехнічних виробів. Проти осіб, які порушили правила торгівлі піротехнічними виробами, складено протоколи за частиною 1 статті 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція даної статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу від тридцяти п'яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Як зазначив заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Стрийського міського відділу міліції підполковник міліції Олег Поліщук, торгівля побутовими піротехнічними виробами здійснюється лише в спеціалізованих магазинах. Натомість на ринках реалізація піротехніки – забороняється. До того ж, продавати святкову піротехніку можна тим, у кого є ліцензія і лише за тією адресою, яка у ній вказана. Ті ж торгові точки, де продають зі столиків на вулиці, ліцензії мати не можуть, оскільки там немає належних умов для зберігання.

Про це повідомили у ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області

(за матеріалами Ольги Біловус, інспектора Золочівського РВ, та Ольги Марцинюк, інспектора Стрийського МВ)
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівщина: Дрогобицькі ...
Наступна новина: Співробітникам ДАІ Львова ...

КОМЕНТАРІ