Львівщина: Керівник області звернувся до районних засобів масової інформації з пропозицією підтримати кооперативний рух на селі

Львівщина: Керівник області звернувся до районних засобів масової інформації з пропозицією підтримати кооперативний рух на селі

27.12.12 16:53 0 872
Ви перебуваєте найближче до села, знаєте безліч його проблем, тому, якщо саме ви розповісте про можливості його розвитку, розвієте страхи селян перед кооперативними об’єднаннями та організацією такого бізнесу – село матиме нагоду зажити новим життям.

З такою пропозицією до районних засобів масової інформації звернувся голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк на урочистому підведенні підсумків Регіональної програми підтримки ЗМІ, що відбулось 26 грудня у Львівській облраді.

Керівник області наголосив, що влада йтиме назустріч селянам у розвитку кооперативного руху, зокрема, допомагатиме в організації стартових видатків, створенні документації, напрацюванні програми та ін. Він також розповів, що в області у приватному володінні є ще близько 200 тис.га землі, яку власникам потрібно зберегти, об’єднуючись у кооперативи.

«Ми можемо робити багато проектів, будувати дороги, стадіони аеропорти і таке інше, але враховуючи той стан, в якому перебувають сільські території, безробіття, безліч соціальних проблем, я б хотів, щоб цей комплекс добрих справ ми перенесли в село. Ми хочемо, щоб села зажили новим життям, запрацювали будинки просвіти і найголовніше, щоб там була робота. Нам слід берегти наш край», – резюмував Михайло Костюк.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: За 11 ...
Наступна новина: На Рівненщині обіцяють ...

КОМЕНТАРІ