Луцьк: «Дивосвіт» відчинив двері для малят

Луцьк: «Дивосвіт» відчинив двері для малят

28.12.12 11:21 0 1180
Напередодні Нового року лучани отримало приємний подарунок – новий дошкільний навчальний заклад № 40 «Дивосвіт» у 55-му мікрорайоні. Дитячий садок тут був вкрай необхідний, адже цей район швидко розбудовується. Це перший дошкільний навчальний заклад, який вводиться в експлуатацію у Луцьку за роки незалежності України.

«червону стрічку» разом з майбутніми вихованцями урочисто перерізали перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко та Луцький міський голова Микола Романюк.

Потому керівник дошкільного навчального закладу Ольга Швардовська провела екскурсію для представників влади та ЗМІ приміщеннями новозбудованого дитячого садочка.

Оглянувши ігрові та спальні кімнати, харчоблок, спортзал, гостей заходу запросили до актової зали, де відбулася урочиста частина та святковий концерт.

Звертаючись до присутніх, Микола Романюк зазначив, що цей садочок унікальний, адже він є частиною цілого комплексу, до якого також входять школа, спортивний зал на 1000 глядацьких місць та басейн. У спортивному залі буде можливість приймати змагання міжнародного рівня з волейболу, гандболу, вільної боротьби тощо, адже необхідної арени для цього у Луцьку не має.

Міський голова наголосив, що у цей нелегкий час для міста й держави садочок вдалося збудувати вчасно. Він подякував Президенту України Віктору Януковичу, який дав доручення щодо спорудження садочка, Кабінету Міністрів України за виділення коштів на його будівництво, голові облдержадміністрації Борису Клімчуку за те, що йому вдалося переконати керівництво країни у необхідності спорудження цього комплексу будівель. Окремі слова вдячності він висловив керівнику будівельного підприємства «Житлобуд – 2» Леоніду Стефановичу, працівники якого швидко та якісно виконали усі роботи.

Микола Романюк зауважив, що це гарний подарунок місту напередодні новорічно-різдвяних свят. При споруджені використовувалися сучасні будівельні матеріали та енергозберігаючі технології, тож садочок відповідає усім сучасним вимогам.

«Такого в Луцьку не має, та й у всій Україні. Сподіваюсь, що їх буде більше. Будемо працювати над цим. Тут створені усі умови для відпочинку, навчання діток та для роботи персоналу. Цей садочок дуже необхідний. Думаю, що його відвідуватимуть дітки не лише з цього мікрорайону, а й з інших районів міста. Таким чином, підводячи підсумки 2012, можна сказати, що мінімум 500 додаткових місць у садочках нам вдалося створити. А це означає, що 500 маленьких лучан отримали можливість здобувати хорошу освіту», –додав він.

Міський голова зауважив, що хоча проектна потужність дитячого садочка становить 200 місць, тут уже зареєстровано 250 дошкільнят. Він пожартував, що керівник дошкільного навчального закладу пішла далі і встановила уже 280 ліжечок. Відвідувати садочок діти почнуть уже після новорічно-різдвяних свят.

Микола Романюк повідомив, що навесні буде завершено будівництво під’їзної дороги до садочка. Нині тут зроблене щебеневе покриття, а коли буде тепло, то вкладуть асфальт. До цього дорогу не робили у зв’язку з тим, що в ході будівельних робіт важкі автомобілі її б зруйнували.

Також він зауважив, що спорудження школи уже розпочато, у наступному році планують вивести «коробку» та накрити, а завершити будівництво планують у 2014 році.

Микола Романюк повідомив присутнім, що уже підготовлений текст телеграми зі словами вдячності керівництву держави за виділені кошти на спорудження садочка. За його словами, під нею уже підписалися голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова обласної ради Володимир Войтович, і міський голова поставить свій автограф, та відправлять її у Київ.

На завершення урочистої частини керівник ТзОВ «Житлобуд – 2» Леонід Стефанович вручив керівнику дошкільного навчального закладу Ользі Швардовській символічний ключ від будівлі.

Довідково. Новий садочок прийме у свої стіни 250 дошкільнят, а це – десять вікових груп для дітей віком від 2 до 6 років. Загальна кошторисна вартість об’єкта 27,9 млн грн.

Нині уже завершено будівельні роботи, проведено всі комунікації, виготовлено меблі у кожну вікову групу, забезпечено необхідним обладнанням харчоблок та пральню.

Будівля утеплена екологічно чистими матеріалами. Зроблено надвірне освітлення, територія вимощена бруківкою, побудовано десять ігрових павільйонів. Входи в приміщення обладнані двома пандусами.

У садочку вмонтовано два вантажних ліфти для подачі їжі на другий поверх. Групи І поверху мають врегульований підігрів підлоги, яка встелена лінолеумом на природній основі. Шафки для одягу обладнанні системою подачі теплого повітря, аби одяг дітей завжди був сухим і теплим.

Для здійснення медичного обслуговування облаштований медичний кабінет, є ізолятор, маніпуляційний кабінет, інгаляторій, двомісна палата. Крім того, в ДНЗ діє сучасна система опалення з сучасним теплопунктом, пожежна сигналізація, система автогасіння.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Керівник Буковинської ...
Наступна новина: Луцьк: Жителі Рівненської, ...

КОМЕНТАРІ