Депутати затвердили Програми розвитку міста Чернігова

Депутати затвердили Програми розвитку міста Чернігова

28.12.12 15:32 0 933
Під час останньої перед Новим роком сесії депутати міської ради затвердили низку Програм перспективного розвитку міста. Серед них:

Програма економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2013 рік,

Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2013 -2014 роки,

Програма організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова,

Програма молодіжного житлового кредитування у м. Чернігові на 2013-2017 роки,

Програма підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2013 рік.

Крім того, прийняті дві Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою «Чернігівські відомості» комунального підприємства «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради на 2013-2015 роки та засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради на 2013-2015 роки.

Депутати також внесли зміни до Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011-2015 роки. Більш детально ознайомитись з прийнятими Програмами можна на офіційному сайті Чернігівської міської ради у рубриці «Нормативні документи».

За ініціативою міського голови Олександра Соколова до порядку денного включено питання про ліквідацію комунального закладу Станція швидкої медичної допомоги Чернігівської міської ради у зв’язку зі створенням Чернігівською обласною радою лікувально-профілактичного закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Зважаючи на це, депутати міської ради вирішили ліквідувати юридичну особу – комунальний заклад Станція швидкої медичної допомоги Чернігівської міської ради у зв’язку з недоцільністю її подальшого функціонування. Майно, що перебуває на балансі комунального закладу Станція швидкої медичної допомоги, передаватиметься у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області в межах діючого законодавства.

Депутати розглянули також ряд земельних та інші питання.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецька міська рада ...
Наступна новина: У Чернігові розробляється ...

КОМЕНТАРІ