Тернопільщина: Юрій Желіховський взяв участь у засіданні колегії головного управління праці та соціального захисту населення

Тернопільщина: Юрій Желіховський взяв участь у засіданні колегії головного управління праці та соціального захисту населення

29.12.12 10:31 0 999
Відбулося засідання колегії головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, участь в роботі якого взяв заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Юрій Желіховський.

Було заслухано інформацію про роботу державних соціальних інспекторів та стан колективно-договірної роботи в підприємствах, установах та організаціях області. Також йшлося про план роботи головного управління праці та соціального захисту населення на 2013 рік.

Як було зазначено на колегії, в області налічується 64689 сімей, яким призначено з початку року житлові субсидії, держана соціальна допомога допомога малозабезпеченим сім’ям, державна допомога сім’ям з дітьми. Здійснено нарахувань на суму 590, 23 млн. гривень.

Державними соціальними інспекторами за три квартали поточного року здійснено 28044 перевірки достовірності інформації про доходи, що становить 43% від призначених допомог та субсидій.

На 1 липня 2012 року в області укладено 2699 колективних договорів, якими охоплено 139 тис. осіб або 77,1% загальної кількості працівників.

Серед видів економічної діяльності найбільший відсоток працівників, охоплених колдоговірною роботою, спостерігався у фінансовій діяльності - 99.3%, діяльності готелів та ресторанів - 96%, освіті - 89,7%, операціях з нерухомим майном, оренді, інжинірингу та наданні послуг підприємцям - 89,4%, охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги - 77,8%, діяльності транспорту та зв'язку - 76,5%.

«Одним із питань які потребують нагального вирішення це виплата заборгованості із заробітної плати. Тому поставлено завдання першочергового погашення заробітної плати» – наголосив Юрій Желіховський.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
2 (голосів: 10)
Попередня новина: Тернопільщина: ...
Наступна новина: У Тернопільській області ...

КОМЕНТАРІ