Закарпаття: Відбулося засідання правління Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Закарпаття: Відбулося засідання правління Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

30.12.12 10:47 0 824
У вівторок, 25 грудня за участі заступника голови облдержадміністрації Михайла Поповича відбулося засідання правління Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Учасники розглянули питання стосовно виконання бюджету обласного відділення Фонду за 9 місяців 2012 року, внесення змін до бюджету та кошторису програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їх сімей.

Затверджено звіт про виконання бюджету обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності по доходах в сумі 3 430 тисяч гривень і по видатках - 106 286 тисяч гривень. Особлива увага приділяється наданню застрахованим особам в краї матеріального забезпечення вчасно та у повному обсязі. На заборгованості перед страхувальниками по фінансуванню матеріального забезпечення немає.

Також учасники обговорили підсумки фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду в 2012 році. На часткове фінансування дитячих закладів оздоровлення використано 2 752 тис. грн. За рахунок цих коштів оздоровлено 3 808 дітей, що в порівнянні з 2011 роком більше на 253 дитини, або на 7,1 %. У позаміських дитячих закладах оздоровлено 1 798 дітей, санаторного типу - 1 456 дітей, у дитячих центрах - 554 дітей, в тому числі за рахунок коштів Фонду придбано за повну вартість путівки суму 100 тис. грн. та оздоровлено 38 дітей. Відзначили учасники засідання й плідну співпрацю у питаннях оздоровлення дітей структурних підрозділів обласного відділення Фонду з профспілками області, а також обласною, районними державними адміністраціями.

Відтак, члени правління розглянули зміни у цьогорічному плані розподілу путівок на санаторно-курортне та відновлювальне лікування. Всього на 2012 рік було затверджено 3 176 путівок на суму 17 537 тисяч гривень. На I квартал 2013 року обласним відділенням отримано 424 путівки на суму 2 385 тис. грн., в тому числі 86 путівок в реабілітаційні відділення (для хворих, що перенесли гострий інфаркт міокарда, гостре порушення мозкового кровообігу, для вагітних жінок на базі санаторію “Карпати”, після оперативного втручання на органах травлення – санаторію “Поляна”, із захворюванням на цукровий діабет – ПрАТ „Трускавецькурорт”) на суму 566 тисяч гривень.

Насамкінець було затверджено план основних заходів правління обласного відділення Фонду на І півріччя 2013 року, а також розглянуто питання про зміни у складі членів правління обласного відділення Фонду.

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Житомирі вшанували ...
Наступна новина: Івано-Франківська ...

КОМЕНТАРІ