Буковина: Міліція проводить необхідні заходи щодо недопущення надзвичайних подій зі зброєю

Буковина: Міліція проводить необхідні заходи щодо недопущення надзвичайних подій зі зброєю

03.01.13 15:14 0 1043
У 2012 році співробітники сектору дозвільної системи та державного охоронного нагляду Управління громадської безпеки УМВС області здійснили комплекс організаційно-практичних заходів, які сприяли забезпеченню контрою над обігом зброї.

Ці заходи вживаються з метою забезпечення належного порядку виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, спецзасобів, боєприпасів, вибухових матеріалів, а також протидії незаконному розповсюдженню, недопущення фактів використання із злочинною метою, а також попередження надзвичайних подій пов’язаних зі зброєю.

Зокрема, протягом року було проведено два місячники добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів i спеціальних засобів. Під час яких, буковинці добровільно здали до міліції 506 одиниць зброї, 205 одиниці спеціальних засобів, 1343 боєприпаси різних калібрів та 141 спеціальних засобів.

В ході проведення профілактичних заходів працівники міліції притягнули понад 1200 громадянин до адміністративної відповідальності за правопорушення пов’язаних із обігом зброї.

Крім цього, співробітники міліції вилучили 102 одиниці зброї та 1018 боєприпасів різного калібру.

Також з метою недопущення надзвичайних ситуацій пов’язаних зі зброєю, правоохоронці постійно перевіряють її власників на дотримання належних умов зберігання і використання зброї.

СЗГ УМВС України в

Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ