Тернопіль: За підсумками 2012 року спортивну галузь міста визнано найкращою у кількох номінаціях

Тернопіль: За підсумками 2012 року спортивну галузь міста визнано найкращою у кількох номінаціях

03.01.13 16:57 0 926
Управлінням з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації підведено підсумки роботи спортивної галузі області у 2012 році.

Традиційно високий результат продемонстрували спортсмени, тренери, спортивні функціонери м. Тернополя. Так, у 2012 році роботу управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради визнано кращою в області у номінаціях: розвиток спорту вищих досягнень; розвиток футболу; в комплексному заліку огляду-конкурсу на найкращу організацію фізкультурно-спортивної роботи та другою - за спортивні заходи серед учнівської молоді.

Також за підсумками конкурсу «Найкраще футбольне поле», переможцем визнано футбольне поле комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу та інших ігрових видів спорту» (директор – Мотика А.Я.). Крім грамоти та кубку спортивна школа отримала чек на 8 тисяч гривень для придбання спортивного інвентарю юним футболістам та гандболістам.

У номінації «Кращий спортсмен року» переможцями стали:

- Вихованець комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з греко-римської боротьби» Ліщинський Віталій (тренер – Телебан А.М.);

- Колишня вихованка комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2» Кривицька Олена (перший тренер – Духота В.).

Тернопільська міська рада приєднується до привітань та бажає подальших спортивних злетів і досягнень у 2013 році.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Луцьку польські діти ...
Наступна новина: Тернопільська міськрада ...

КОМЕНТАРІ