Чернівці: Соціальні квитки діятимуть і надалі

Чернівці: Соціальні квитки діятимуть і надалі

03.01.13 17:21 0 1201
Останнім часом у деяких чернівецьких ЗМІ з’явилася інформація про те, що з 1 січня 2013 року соціальні проїзні квитки припинять своє існування. Тож виникла необхідність офіційного роз’яснення ситуації, що склалася.

«Згідно рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради з 1 січня 2013 року не є дійсними тільки тимчасові проїзні, – розповідає Альона Долга, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради, – Йдеться про неіменні соціальні квитки, яким не присвоєно реєстраційний номер. Таким чином, малозабезпечені чернівчани, які мають право на пільгу та правомірно отримали тимчасові проїзні, можуть звернутися до районних управлінь праці та соціального захисту населення та обміняти ці квитки».

Тимчасові проїзні видавалися для того, щоб громадяни мали змогу користуватися своєю пільгою на отримання проїзних квитків, але в місті масово з’явилися підробки. Саме тому виникла необхідність пришвидшити виготовлення іменних проїзних та припинити дію тимчасових.

«Кожен чернівчанин, який отримав іменний соціальний квиток, має повне право із 1 січня користуватися своєю пільгою, оскільки термін дії проїзних необмежений, – каже директор міського центру організації пасажирських перевезень Ігор Кожуленко. – Тим чернівчанам, які мають іменні квитки, перевізники відмовляти не мають права, тому у випадках відмови перевезення цієї категорії пільговиків, ми будемо відповідно реагувати».

Нагадуємо, що малозабезпечені категорії громадян, які мають іменні соціальні проїзні квитки, мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті щодня з 10:00 до 15:00. Діє проїзний квиток на автобусних маршрутах ##: 1-А, 5, 7, 8, 9, 9-А, 10, 11, 12, 13, 13-А, 15, 16, 17, 18, 20, 24, 25, 29, 34, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44.

За більш детальними роз’ясненнями звертайтеся до районних управлінь праці та соціального захисту населення.

Зі скаргами щодо відмови у безкоштовному проїзді при наявності іменного соціального квитка звертайтесь за телефоном – 55-14-04.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 2)
Попередня новина: Тернопільська міськрада ...
Наступна новина: Відбудеться третій ...

КОМЕНТАРІ