На Рівненщині розвивають туризм

На Рівненщині розвивають туризм

11.01.13 09:53 0 892
Дубно, Острог, Корець, Пляшева та Пересопниця залишаються найвідвідуванішими місцями на туристичній мапі Рівненщини. Також користується популярністю й вузькоколійна залізниця, підсумовують в управлінні культури і туризму облдержадміністрації.

Тим часом перспективним напрямом, де себе може реалізувати місцеве населення, залишається й зелений туризм. На Рівненщині продовжили практику кредитування власників агросадиб, яку започаткували у 2008 році. За цей час позику на розвиток зеленого туризму отримали 70 господарів. А сума кредиту збільшувалася з 15 до 40 тисяч гривень під 2 відсотки річних на 10 років. Загалом на в області налічується майже 8 десятків агросадиб.

Водночас минулоріч вдалося реалізувати масштабний мандрівний проект «Волинь туристична», підсумував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Він став результатом дворічної роботи науковців, краєзнавців, дизайнерів, художників, програмістів, режисерів. Натомість завдяки цьому проекту Волинь стане одним із шести туристичних центрів України на рівні з Карпатами, Львовом, Одесою, Кримом, Києвом. Робота над його просуванням триватиме й надалі.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненщина: Торік краяни ...
Наступна новина: Хмельниччина: ...

КОМЕНТАРІ