У книгозбірнях Рівненщини впроваджують сучасні інформаційні технології

У книгозбірнях Рівненщини впроваджують сучасні інформаційні технології

11.01.13 16:24 0 770
Бібліотеки області отримали 220 комплектів сучасної комп’ютерної техніки, повідомив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. За його словами, завдяки національній програмі «Бібліоміст» книгозбірні краю поповнилися комп’ютерами із програмним забезпеченням, а також принтерами, сканерами та комплектами мережевого устаткування з Wi-Fi технологією. Відтак, ще 80 бібліотек Рівненщини, серед яких 53 сільських, надаватимуть безкоштовний доступ до інтернету. Відтепер кожен мешканець міста або села може прийти до бібліотеки та скористатися комп’ютером (їх в середньому по три в кожній установі). Водночас можна працювати і зі своїм ноутбуком, підключившись до мережі Wі-Fі. Також у книгозбірнях відвідувачі можуть пройти курси комп’ютерної грамотності. Для цього тамтешні працівники навчаються у тренінговому центрі, який діє у державній обласній бібліотеці.

На Рівненщині комп’ютеризована майже кожна друга книгозбірня – загалом 263 установи. З них 102 сільські. Безкоштовний доступ до інтернету нині надають 212 книгозбірень.

Впровадження новітніх інформаційних технологій значно підвищує популярність закладів культури, тому доступ до інтернету стає невід’ємною складовою бібліотечних послуг, резюмував Олексій Губанов.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ