Результати розслідування вбивства харківського судді - 180 томів матеріалів і дві версії

Результати розслідування вбивства харківського судді - 180 томів матеріалів і дві версії

11.01.13 13:16 0 696
У приміщенні прокуратури Харківської області відбувся спільний брифінг за участю Генерального прокурора України Віктора Пшонки, Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка, а також інших керівників правоохоронних органів України. Очільники силових структур прибули до Харківщини, аби заслухати результати роботи слідчо-оперативної групи щодо розкриття резонансного злочину – вбивства судді Фрунзенського району Харкова та його родини, що сталося 15 грудня минулого року.

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка підкреслив, що для розкриття зухвалого злочину проведена колосальна робота. На сьогоднішній день вже нараховується 180 томів матеріалів вказаної кримінальної справи, проведено 236 експертиз різної спрямованості, за якими вже отриманий 101 висновок.

Наразі слідством відпрацьовуються дві версії, одна з яких є основною – це скоєння вбивства з метою заволодіння особистим майном потерпілого. Також знаходиться в роботі версія, за якою вчинення злочину слідчі пов’язують з професійною діяльністю судді.

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко поінформував представників ЗМІ про те, що до роботи над розкриттям злочину залучено 7 процесуальних керівників органів прокуратури, 27 слідчих та понад 50 оперативних працівників. Усього в рамках вказаної кримінальної справи вже проведено цілий ряд гласних та негласних слідчих дій, допитано більше 15 тисяч громадян, половина з яких – це раніше засуджені, а також особи, які перебувають на спеціальних обліках.

Віталій Захарченко також зазначив, що під час роботи на місці скоєння злочину слідчі зафіксували наявність мінімальної кількості слідів, що свідчить про ретельну підготовку зловмисників до скоєння вбивства. Але, незважаючи на усі ці фактори, керівники правоохоронних органів держави висловили впевненість, що цей злочин буде розкрито найближчим часом.

ВЗГ ГУМВС України

в Харківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Буковина: Співробітниця ...
Наступна новина: У Луцькій міській раді ...

КОМЕНТАРІ