Луцьк: Міський голова привітав Сильвестра Недбайла зі  103-річчям від дня народження

Луцьк: Міський голова привітав Сильвестра Недбайла зі 103-річчям від дня народження

15.01.13 12:42 0 727
Лучанин Недбайло Сильвестр Сергійович відзначає 103-тю річницю від дня народження. З поважною датою його привітав міський голова Микола Романюк. Вітаючи довгожителя, він зазначив, що такі люди є гордістю міста, з них треба брати приклад, адже Сильвестр Сергійович багато працював, визволяв нашу землю від німецьких загарбників. Микола Ярославович вручив довгожителю вітальний адрес, у якому сказано: «Шановний Сильвестре Сергійовичу! Щиро вітаю Вас зі 103-ю річницею від дня народження.

Ви прожили довге життя, у якому було все: і щастя, і незгоди. Ви пережили війну і розруху. Та все ж не згасла життєва енергія, якою наповнена Ваша душа.

Складаю шану мудрості і силі духу, Вашій батьківській любові і турботі. Низькій Вам уклін.

Зичу міцного здоров’я, радості, миру і злагоди. Бажаю зустріти день народження у доброму настрої поруч із дорогими і близькими Вам людьми.

Божого Вам благословення».

Сильвестр Недбайло має двох дітей, чотири онуки та сім правнуків. Він - з родини довгожителів: його дідусь з бабусею дожили до ста літ, а батьки до 98-ми. Тепер він проживає з сім’єю дочки Анни. Вона розповіла, що батько доброзичлива людина, багато безоплатно допомагав односельчанам, ніколи не сварився і завжди був чимось зайнятий.

Народився він 14 січня 1910 року в селі Луковичі Іваничівського району Волинської області. Працював механізатором, сторожем. Його трудовий стаж становить 37 років. Він - інвалід Великої Вітчизняної війни.

З метою належного вшанування найстаріших мешканців міста, відповідно до Комплексної міської програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки, з коштів міського бюджету імениннику виділено грошову допомогу у розмірі 500 гривень.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Щедрий вечір у луцьких ...

КОМЕНТАРІ