На нараді йшлося про реалізацію спільного проекту та створення робочої групи, мета якого - залучити громадськість до збору коштів для відкриття лікарні паліативної допомоги (хоспісу) дітям на базі Надвірнянського будинку дитини. В нараді взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Р. Мельник, головний лікар ХОСПІСу Л. Андріїшин, начальник головного управління соціального захисту населення Я. Лаган, генеральний директор обласного телебачення «Галичина» О. Бабій та начальник обласного управління культури В. Федорак.
Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим