Тернопільщина: Влада області зацікавлена у створенні привабливого інвестиційного клімату в регіоні

Тернопільщина: Влада області зацікавлена у створенні привабливого інвестиційного клімату в регіоні

17.01.13 10:08 0 909
Влада області зацікавлена у створенні привабливого інвестиційного клімату в регіоні. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Валентин Хоптян під час зустрічі із представниками україно-польського підприємства «Мікоген Україна» та польської інвестиційної компанії «Abris Capital Partners».

Спілкуючись із ними голова облдержадміністрації наголосив на важливості залучення інвестицій в економіку регіону.

Також було обговорено низку питань, що стосуються діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Мікоген Україна», розташованого у селі Вілія Шумського району.

Виконавчий директор підприємства Мирослав Загорський та представник інвестиційної компанії «Abris Capital Partners» Пьотр Малушинскі розповіли про діяльність компанії, заснованої у 2006 році на базі українсько-польського капіталу.

Підприємство випускає міцелій компостний під вирощування печериць. Ринок збуту – Україна та Молдова.

Також представники компанії звернулися до голови облдержадміністрації з проханням посприяти у вирішенні низки питань, з якими вони стикнулися у своїй роботі.

Відтак Валентин Хоптян дав доручення відповідним підрозділам ОДА та обласним установам вивчити ситуацію та проаналізувати пропозиції представників бізнесу.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У ІV кварталі 2012 р. ...
Наступна новина: Тернопільщина: Вручено ...

КОМЕНТАРІ