Луцьк: Діти стали супергероями та допомогли відремонтувати санчата Діда Мороза

Луцьк: Діти стали супергероями та допомогли відремонтувати санчата Діда Мороза

17.01.13 13:55 0 1085
У період різдвяно-новорічних свят у Луцьку є місце, де можна зустріти справжнісіньких героїв фільмів, які стали улюбленими для сотень тисяч дітей, – Бетмена, Людину-павука та Супердівчинку.

Казкову новорічну програму за участю цих дійових осіб, і звісно ж Діда Мороза та Снігуроньки, підготував для діток з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, спортивно-оздоровчий комплекс «Адреналін Сіті».

Аби допомогти Снігурочці відшукати Діда Мороза, який запізнювався на свято, дітки повинні були довести, що вони – команда справжніх героїв, пройшовши ряд випробувань: продекламувати вірш, перейти через павутину та тунель.

Дід Мороз розповів, що затримався, адже його чарівні санчата, на яких він перевозить подарунки, – поламалися. Спільними зусиллями дітей та кіногероїв санчата відремонтували.

Лишилося тільки одне – попросити засяяти різнокольоровими вогниками красуню Ялинку. У цьому дітям допомогли батьки.

За старанність, кмітливість та хоробрість усі хлопчики та дівчатка отримали солодкі подарунки від «Адреналін Сіті». Ще один приємний сюрприз для них підготував Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна» – подарунки від дітей з Німеччини.

Як розповіла директор Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, ці подарунки формували німецькі діти для своїх українських однолітків.

«У кожній святково оформленій коробці – привітання від дитини, яка готувала подаруночок», – зазначила Ліна Галан.

За словами заступника директора з реклами та зв’язків з громадськістю спортивно-оздоровчого комплексу «Адреналін Сіті» Галини Шотік, новорічні програми для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, організовані у рамках соціальної програми їхнього закладу та Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вона зауважила, що після завершення віншувань Діда Мороза та Снігурки кожній дитині надана можливість безкоштовно відпочити в ігровій кімнаті дитячого комплексу «Лімпопо», пограти на автоматах.

Голова Волинської обласної громадської організації «Спілка батьків дітей з синдромом Дауна» Олени Мельник, для діток, з якими працює вона та її колеги, такі заходи – це справжнє свято.

«Деякі з наших вихованців в «Адреналін Сіті» – уперше, – каже Олена Мельник. – Ми вдячні Луцькому міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та оздоровчо-спортивному комплексу за таке свято».

Благодійні новорічні програми триватимуть в «Адреналін Сіті» до кінця січня. За цей період їх відвідають діти, якими опікуються такі Волинські обласні громадські організації, як «Твори Добро», «Особлива дитина», «Центр розвитку дитини», «Ми плюс», «Янголята», діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та перебувають на обліку Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

КОМЕНТАРІ