На Прикарпатті готуються до проведення змагань за Кубок світу з фрістайлу

На Прикарпатті готуються до проведення змагань за Кубок світу з фрістайлу

18.01.13 08:16 0 863
У лютому ТК «Буковель» прийматиме учасників фінальних змагань за Кубок світу з фрістайлу. Про підготовку до такої важливої для області зокрема і держави загалом спортивної події йшлося на колегії облдержадміністрації.

«Держава з надзвичайно великою відповідальністю підходить до проведення цього чемпіонату, - наголосив голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк. – Від того, як ми проведемо цей чемпіонат, за чим спостерігатиме увесь світ, залежить, скільки ми додамо у скарбничку України позитиву».

На колегії зазначалося: в області буде створено організаційний комітет, який очолить перший заступник голови облдержадміністрації Василь Плавюк, співголова – директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко.

Представники комітету під час проведення змагань подбають про забезпечення транспортом, вирішення питань проживання, харчування, створення умов для роботи журналістів тощо.

Підготовка до змагань за Кубок світу з фрістайлу, за словами голови ОДА, може стати хорошим поштовхом до організації на належному рівні чемпіонату світу з шашок, який заплановано провести на Прикарпатті вже влітку.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Майже на 8 мільйонів ...

КОМЕНТАРІ