Хмельниччина: Голова облдержадміністрації Василь Ядуха високо оцінив роботу рятувальників краю у 2012 році

Хмельниччина: Голова облдержадміністрації Василь Ядуха високо оцінив роботу рятувальників краю у 2012 році

18.01.13 09:59 0 1133
Під головуванням начальника цивільного захисту області – голови облдержадміністрації Василя Ядухи відбулася нарада, під час якої підбито підсумки роботи з реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення на території області у 2012 році та визначено основні завдання на 2013 рік. « Результати рейтингових показників підтверджують, що Хмельниччина по праву займає одне з лідируючих місць в державі в частині реалізації державної політики у сфері цивільного захисту. Такі результати обґрунтовані в першу чергу високою відповідальністю кожного за доручену роботу, забезпечення гарантованої безпеки наших земляків, виконання завдань, покладених на кожного Президентом України, Урядом держави та діючим законодавством. Лише висока дисципліна є запорукою успіху і наша мета – не знижувати досягнуті результати», - наголосив Василь Ядуха під час наради.

У своїй доповіді Василь Ядуха підкреслив, що територіальна підсистема цивільного захисту покладені на неї завдання виконала якісно і в повному обсязі. Впродовж року не допущено збільшення кількості надзвичайних ситуацій, кількість загиблих внаслідок надзвичайних подій знизилась майже на 13% - з 501 особи у 2011 році до 438 у 2012-му. Продовжується позитивна тенденція зменшення кількості пожеж та загибелі людей на пожежах, на водних об’єктах області та з інших причин, по яких показник зниження досяг 21,5 %. У минулому році в області ліквідовано 935 пожеж, врятовано понад 790 будівель і споруд, 65 одиниць автотракторної техніки, попереджено втрати державного і приватного майна на суму понад 11 млн. гривень. Завдяки професійним та злагодженим діям особового складу оперативно-рятувальних підрозділів області, при різних обставинах врятовано 184 особи, в тому числі 13 дітей. Не допущено виникнення великих, за масштабами, пожеж. Забезпечено надійний захист лісів у весняно-літній пожежонебезпечний період, не допущено жодної пожежі на полях та об’єктах зберігання й переробки врожаю. «Спільними організаційними та практичними заходами, вжитими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, Управлінням Держтехногенбезпеки в області досягнуто найкращих показників в державі щодо недопущення виникнення пожеж, який складає 7,4 при середньодержавному 15,7 на 10 тис. населення, по загиблих на пожежах показник в області 3,6, тоді як середньодержавний – 6,0», - підкреслив Василь Ядуха. Варто зазначити, що таких результатів вдалося досягти і завдяки розгалуженій мережі підрозділів місцевої пожежної охорони - кожний 10-ий підрозділ, який функціонує в державі, створений в нашій області. Із необхідних 105 підрозділів місцевої пожежної охорони в області створено та функціонує 102 підрозділи, на їх утримання з місцевих бюджетів всіх рівнів протягом року виділено та використано понад 3,6 млн. грн.

Усі надзвичайні ситуації та події, які мали місце у 2012 році, не залишились без належного реагування, вжито вичерпних заходів з відновлення систем тепло-, єлектро-, газо- та водопостачання, руху транспорту, роботи об’єктів соціальної сфери тощо, забезпечено належне функціонування всіх об’єктів життєзабезпечення. Василь Ядуха висловив слова вдячності за повсякденну копітку роботу працівникам оперативно-рятувальної служби, медичної, енергетики, експлуатації автомобільних доріг, охорони громадського порядку, особового складу військових частин та ряду інших.

«Є потенціал, який необхідно використати та забезпечити вихід стану цивільного захисту у 2013 році на новий, більш якісний та удосконалений рівень. На це нас спонукає прийняття Верховною радою та затвердження Президентом України Кодексу Цивільного захисту України, який вступає в дію 1 липня поточного року. Зведення всіх законодавчих документів у цей Кодекс не лише спростить всю систему цивільного захисту, удосконалить роботу у цей сфері, але і дасть нам можливість переглянути та оновити всі документи, зробити територіальну підсистему ще більш гнучкою, ефективнішою та мобільнішою. Але головним завданням у поточному році для нас залишається – на належному рівні забезпечити захист наших громадян та безпеку людини», - сказав Василь Ядуха.

У нараді взяв участь Перший заступник Голови Державної інспекції техногенної безпеки України генерал-майор служби цивільного захисту Іван Кріса. Він довів основні вимоги державної політики у сфері цивільного захисту, ознайомив присутніх про хід реорганізації Міністерства та Державної інспекції техногенної безпеки у Державну службу з надзвичайних ситуацій, дав об’єктивну оцінку роботі Хмельницьких рятувальників, яка проводилася у минулому році та окреслив основні завдання Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2013 рік.

У своїй доповіді начальник Територіального управління МНС області Анатолій Манільчук зазначив, що оперативно-рятувальними підрозділами Територіального управління належним чином забезпечено реагування на всі надзвичайні ситуації та події, які виникли на території краю.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Триває підготовка до ...

КОМЕНТАРІ