У Львівській області під час перевірки вилучили  понад 20 000 шт. піротехнічних виробів

У Львівській області під час перевірки вилучили понад 20 000 шт. піротехнічних виробів

19.01.13 12:06 0 896
На Львівщині працівники органів внутрішніх справ Львівщини перевірили 60 торгівельних закладів, які мають ліцензії МВС України на право торгівлі піротехнікою, 1502 стихійні місця можливої реалізації населенню піротехнічної продукції з порушенням чинного законодавства, при цьому вилучено 20 099 шт. піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютних установок), які реалізовувались населенню.

На території Львівщини функціонує 60 суб’єктів підприємницької діяльності. які отримали ліцензії МВС України на право здійснення торгівлі піротехнічними засобами, що здійснюють свою діяльність в 92 торгових точках (з них – 45 розташовані на території м. Львова, ще 47- у районах Львівської області ).

Під час Новорічних свят на території області через порушення, пов’язані з неправильним застосуванням піротехнічних засобів постраждав мешканець м. Дрогобич.

31 грудня 2012 року близько 19. 00 години до Дрогобицького міськвідділу міліції поступило повідомлення від чергової медсестри міської лікарні. Жінка повідомила, що у приймальне відділення звернувся за медичною допомогою 52-річний житель м. Дрогобич із діагнозом травма кінцівок 2-3 пальців лівої руки. На місце події прибули правоохоронці. Міліціонери з’ясували, що чоловік у стані алкогольного сп’яніння, через власну необережність, порушив правила застосування піротехнічного засобу. «Петарда» вибухнула в його лівій руці, внаслідок чого він отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.

Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львові знайшли водія, ...

КОМЕНТАРІ