На Чернігівщині голова колгоспу завів «мертві душі»

На Чернігівщині голова колгоспу завів «мертві душі»

21.01.13 16:44 0 740
Співробітники управління боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області викрили та задокументували факт зловживання службовим становищем з боку голови правління одного з колективних сільгосппідприємств області.

Голова правління колективного сільгосппідприємства вніс завідомо неправдиві відомості до додаткового списку членів підприємства, що мають право на отримання земельного паю, який в подальшому подав до районного відділу земельних ресурсів на отримання земельної частки (паю). Фактично ж зазначені в списку громадяни на час отримання Державного акту на право колективної власності на землю в КСП не працювали, тобто були по суті «мертвими душами», які, відповідно, не мали права на земельну частку. В результаті вказаних протиправних дій завдані матеріальні збитки в сумі 101 тисяча гривень.

За даним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч.2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем) – карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та ч.2 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення) - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

СЗГ УМВС України

в Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Понад 20 то м’яса ...

КОМЕНТАРІ