Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ в Хмельницькій області не перевищено

Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ в Хмельницькій області не перевищено

23.01.13 08:25 0 869
Стан готовності лікувально-профілактичних закладів області до роботи в умовах сезонного підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ обговорено під час селекторної наради під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Вадима Гаврішка. Він сказав, що епідеміологічна ситуація захворюваності на грип та ГРВІ в області стабільна, епідемічний поріг не перевищено.

Разом з тим, враховуючи ситуацію, яка склалась в світі з грипом, область готується до того, аби вчасно та правильно зреагувати в такій ситуації. Медичні заклади регіону готові до роботи на випадок епідемічного підйому захворюваності, препарат “Таміфлю”, яким лікуються віруси, є в наявності.

Найперше, на чому наголосив Вадим Дмитрович, це на проведенні освітньої та профілактичної роботи. Крім того, в ході засідання увагу присутніх звернули на те, що в освітніх та медичних закладах необхідно провітрювати приміщення, здійснювати дезинфекцію, дотримуватися температурного режиму та вітамінізувати харчування.

На випадок підвищення рівня захворюваності серед населення, в області передбачено розгортання 1528 додаткових ліжок, забезпечено дотримання необхідного температурного режиму лікувально-профілактичних закладів області.

Постійно функціонує 689 інфекційних ліжок, з них 370 боксованих, 325 – для дітей, 364 – для дорослих, та 16 відділень анестезіології та інтенсивної терапії, для інфекційних хворих створені палати інтенсивної терапії.

Крім того, як повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Наталія Свестун, підготовлені перепрофілювання госпітальних баз на випадок підвищеної захворюваності на грип в кожній центральній районній лікарні області.

Також було обговорено питання роботи швидкої допомоги в нових умовах. Скарг з районів з цих питань не надходило.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Штормове попередження в ...

КОМЕНТАРІ