Так, навчалися визначати ознаки життя і смерті потерпілого при огляді місця події співробітники Ясиноватского міськвідділу міліції і взводу ОСП № 7 роти ДПС ДАІ. Ними також відпрацьовувався комплекс легенево-сердечної реанімації, який включає непрямий масаж серця і проведення штучного дихання.
За словами терапевта поліклініки ГУМВС області Людмили Купової, що проводила заняття, багато співробітників досить-таки упевнено здійснюють усі необхідні дії, оскільки аналогічну підготовку проходили при здобутті спеціальної освіти. Усі прекрасно розуміють, що іноді лічені хвилини вирішують - житиме потерпілий чи ні. І якщо поруч опинилася людина в погонах, то вона зобов'язана до приїзду медиків грамотно зробити усе, що в її силах. Такий цивілізований підхід до ситуації практикується в багатьох країнах світу.
Навчання правоохоронців наданню першої долікарської допомоги не обмежиться тільки співробітниками Державтоінспекції, дільничними інспекторами міліції та патрульною службою. З початку року аналогічна програма стартувала і для працівників чергової частини міськрайорганів, які постійно спілкуються з відвідувачами і доставленими в міліцію громадянами.
ВЗГ ГУМВС України в Донецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Буковині пильний сусід ...
Наступна новина: Житомирська міліція ...