Івано-Франківщина: Працюють вчителі трудового навчання

Івано-Франківщина: Працюють вчителі трудового навчання

29.01.13 11:09 0 1419
25 січня на базі Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 відбулося засідання творчої групи вчителів трудового навчання за темою: Впровадження проектної технології на уроках трудового навчання».

Трудове виховання – це гармонія трьох понять: треба, важко, прекрасно», - говорив великий педагог В.О.Сухомлинський. Тож створити необхідні умови для розвитку творчих здібностей педагогів, надати реальну дієву допомогу у формуванні їх професійної компетентності, підтримати у творчих пошуках і є метою роботи творчої групи.

Керівник творчої групи Кушнірук В.О. ознайомив із особливостямиформування життєвих компетентностей учнів через проектну діяльність на уроках трудового навчання. Його виступ продовжила методист РМКвідділу освіти Пащук М.Л., яка провела презентацію «Методи творчої діяльності на уроках трудового навчання».

Дідович Т.В. презентувала творчий проект »Макроме. Робота з нитками», Михалевич М.І. поділився власним досвідом роботи та наголосив, що основою вивчення змісту програм трудового навчання є проектний метод навчання.

На засіданні було заслухано питання про підготовку учнів до участі в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Учасники мали змогу ознайомитись із учнівськими проектами «Ручка для письма» ( 9кл.-технічна праця), «Пальчиковий театр», «Народна лялька»(9,11кл.- обслуговуюча праця). Їх презентували вчителі Лапчинська Г.Б.таМихалевич М.І.

Досвідом роботи з даної проблеми засідання мали змогу поділитися всіучасники під час проведення ділової гри « Я роблю так…».

Методист РМК Пащук М.Л. підвела підсумки роботи засідання твор- чої групи вчителів трудового навчання, ознайомила з методичними реко-

мендаціями та визначила конкретне завдання кожному членові творчої групи щодо покращення проектної діяльності.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: Збори ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: У ...

КОМЕНТАРІ