Івано-Франківщина: Урочистосте  вшанування пам'яті героїв Крут

Івано-Франківщина: Урочистосте вшанування пам'яті героїв Крут

30.01.13 12:06 0 908
29 січня в Надвірнянському районному будинку культури відбулося урочисте вшанування пам'яті героїв Крут. Ця трагічна подія в історії Української держави є символом патріотизму юного цвіту нації. 95 років тому молоді захисники щойно посталої Української Народної Республіки власною кров'ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

Урочисте вшанування Дня пам’яті Героїв Крут розпочалося під звуки державного гімну України. В почесній варті біля прапора з траурною відзнакою стояли учні Прикарпатського військово-спортивного ліцею. До присутніх звернулися голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук, голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович. У всіх виступах спільною тезою прозвучала думка про те, що подвиг юних студентів та гімназистів під Крутами став символом патріотизму, самовідданості та готовності до самопожертви за Україну. Ми маємо не видуманий пропагандою, свій яскравий приклад героїзму.

Від молоді району про події під Крутами виступив учень Прикарпатського військового ліцею. З історичною довідкою присутніх ознайомив учитель Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Олег Гричко.

Концертну програму склали виступи Заслуженої артистки України Ольги Молодій, хору братчиків ОУН-УПА "Заграва" та учнів закладів освіти району. Після закінчення урочистостей під звуки барабану відбулася смолоскипна хода до пам’ятника Борцям за волю України на чолі з ліцеїстами Прикарпатського військово-спортивного ліцею. Біля пам’ятника було проведено поминальну панахиду за загиблими юнаками. Спільну молитву в пам'ять полеглих під Крутами прочитали священики трьох традиційних конфесій УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Івано-Франківщина: ...

КОМЕНТАРІ