Львівщина: З нагоди 95-ї річниці подвигу Героїв Крут відбувся вечір-реквієм

Львівщина: З нагоди 95-ї річниці подвигу Героїв Крут відбувся вечір-реквієм

30.01.13 15:08 0 1013
29 січня заступник голови-керівник апарату Львівської облдержадміністрації Іван Груник взяв участь у вечорі-реквієм з нагоди вшанування подвигу Героїв Крут, що відбувся у Львівському державному ліцеї із посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

У вступному слові Іван Груник зазначив: «Я гордий з того, що перебуваю в закладі, де бережуть пам’ять про Крути та виховують справжніх майбутніх захисників України. Переконаний, що випускники Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут завжди з честю нестимуть це почесне ім’я і берегтимуть пам’ять про своїх молодих колег, які поклали своє життя за Незалежність України».

Нагадаємо, минає 95-та річниця бою під Крутами. В рамках урочистостей, зранку на полі почесних поховань Личаківського кладовища за участі керівництва області і представників громадськості відбулися поминальна молитва за полеглих у бою під Крутами та покладання квітів до могили учасника бою під Крутами Ігоря Лоського, а також покладання квітів до могили «хрещеної матері» ліцею Ірини Калинець. Ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут пройшли урочистим маршем.

Також о 18.00 год. на честь подвигу Героїв Крут відбудеться свічкова хода центральною частиною м. Львова.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ