Івано-Франківщина: Проведено нараду з працівниками  соціальних служб Тлумацького району

Івано-Франківщина: Проведено нараду з працівниками соціальних служб Тлумацького району

31.01.13 12:05 0 970
29 січня у Великій залі адмінбудинку органів районної влади під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олександри Чаплінської відбулася нарада за участю голів місцевих рад із соціальних питань з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), соціальними робітниками та фахівцями із соціальної роботи.

На порядок денний було винесено такі питання: про основні напрямки роботи районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді у 2012 році (доповідав в.о. начальника РЦСССДМ Андрій Гузій), про діяльність фахівців із соціальної роботи, їх основні завдання та перші результати (доповідала головний спеціаліст відділу соціальної роботи РЦСССДМ Галина Рибарук), про роботу відділення соціальної допомоги вдома у 2012 році (доповідала начальник відділення Ярослава Барчук), про роботу стаціонарного відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян у с. Петрів (доповідав директор стаціонарного відділення Богдан Бринський), про роботу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги у 2012 році (доповідала завідувач відділенням Марія Кошко), про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тлумацького району за 2012 рік (доповідав директор терцентру Петро Сулима).

За підсумками наради керівникам соціальних служб району було дано відповідні доручення. Зокрема, заступником голови РДА Олександрою Чаплінською акцентовано увагу на координації зусиль місцевої влади та соціальних служб задля надання якісних послуг населенню. Також рекомендовано директору терцентру Петру Сулимі провести оптимізацію апарату з метою розширення мережі соціальних робітників, які безпосередньо здійснюють догляд за соціально-незахищеними громадянами.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: Підбито ...

КОМЕНТАРІ