У Луцьку  вищий  показник розкриття злочинів, ніж в Україні

У Луцьку вищий показник розкриття злочинів, ніж в Україні

31.01.13 14:02 0 959
Про стан законності, заходів щодо її зміцнення та результати діяльності на території міста Луцька за IІ-ге півріччя 2012 року на сесії міської ради інформував прокурор міста Луцька Сергій Данілін.

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачена норма, відповідно до якої до виключної компетенції сільської, селищної, міської ради належить заслуховування на пленарних засіданнях ради інформації прокурора про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на відповідній території. Також, ст. 51-1 ЗУ «Про прокуратуру» передбачено, що прокурори Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, міські, районні, міжрайонні, районні в містах, а також інші прокурори на відкритому пленарному засіданні відповідної ради, на яке запрошуються представники засобів масової інформації, не менш як двічі на рік інформують населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на відповідній території.

Прокурор міста Луцька Сергій Данілін відповів на численні запитання депутатів. Також повідомив, що у Луцьку значно вищий за загальноукраїнський показник розкриття злочинів, він становить 62%, а по Україні – 50%. Депутати прийняли відповідне рішення щодо заслуханого звіту.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ