Тернопільському міжрайонному управлінню водного господарства - 50

Тернопільському міжрайонному управлінню водного господарства - 50

01.02.13 10:44 0 939
Заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації Юрій Желіховський взяв участь в урочистостях з нагоди 50-річчя з дня створення Тернопільського міжрайонного управління водного господарства.

«Щиро вітаю Вас з нагоди ювілею, 50-річчя з дня утворення управління водного господарства. Вода – це основа людського життя, це один з найцінніших природних ресурсів. Своєю щоденною працею Ви забезпечуєте потреби населення і галузей економіки області у водних ресурсах, їх раціональне використання та охорону, - сказав заступник голови. - Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у нелегкій роботі по збереженню водних просторів Тернопільської області».

Також Юрій Желіховський передав вітання від голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна та вручив почесні грамоти.

Довідково: Тернопільське міжрайонне управління водного господарства створене 2 січня 1963 року як управління експлуатації осушних систем.

Управління забезпечує догляд та утримання в робочому стані меліоративної мережі державних міжгосподарських осушувальних систем на території Збаразького, Зборівського, Підволочиського та Тернопільського районів.

Загальна площа осушуваних земель на обслуговуваній території 34346 га, довжина каналів 1301,868 км, кількість гідротехнічних споруд - 853 шт., у тому числі міжгосподарських відповідно 317,738 км і 149 шт.

Спеціалісти управління забезпечують контроль за використанням, охороною і відтворенням водних ресурсів у зазначених районах, де протікає 324 річки загальною довжиною 1370 км, нараховується 11 водосховищ загальною площею 1922 га і 144 ставки площею 1455,47 га.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопільщині ...
Наступна новина: Тернопільщина: Розроблено ...

КОМЕНТАРІ