Міліціонери та військовослужбовці відпрацьовували свої дії під час доставки та охорони підсудних осіб у залах судових засідань , недопущення втеч підсудних з приміщення суду.
На навчанні правоохоронці вдосконалювали професійні навички при припиненні нападу на конвой, осіб, узятих під варту. Також відпрацьовували дії нарядів у разі втечі підсудних, захоплення ними заручників.
Наприкінці навчання керівництво обох підрозділів здійснило розбір ходу поетапного відпрацювання. У підсумку було наголошено на злагодженості дій, знанні правової бази, фізичних якостях та психологічної стійкості особового складу. Після перевірки наявності спецзасобів та озброєння підрозділи повернулися на місця своєї дислокації, щоб продовжити нести службу.
Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: Школярів ...
Кінець епохи "спрощенців": гайд з переходу ФОП на ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов