В одному з торгових центрів Івано-Франківська поцупили сейф.

В одному з торгових центрів Івано-Франківська поцупили сейф.

01.02.13 13:45 0 969
За загадкових обставин пропав невеличкий металевий сейф, у якому зберігався виторг за попередній день – близько 20 тисяч гривень.

Прибула слідчо-оперативна група міліції опитала співробітників магазину, охорону торгового центру. При перегляді записів камер відеоспостереження було встановлено, що до відкриття крамниці туди заходив 20-річний юнак, який раніше працював у цьому торговому закладі. За кілька хвилин він вийшов, тримаючи щось під пахвою.

Цікаво, що ніхто з продавців колишнього колегу не бачив. Щоправда, не було підозрюваного й удома. Коли його затримали через три доби, то в парубка вилучили лише близько десяти тисяч гривень. Решту він витратив на гулянку. Зловмисник зізнався, що непомітно для працівників магазину зайшов у торговий заклад і забрав сейф. У надійному місці випотрошив його вміст. Тепер йому доведеться повертати витрачені гроші. Крім того, проти молодого чоловіка відкрито кримінальне провадження й у нього взято особисте зобов'язання – на зразок колишньої підписки про невиїзд.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ