Як не опинитися під прицілом грабіжників вчать підприємців міліціонери Вінниччини

Як не опинитися під прицілом грабіжників вчать підприємців міліціонери Вінниччини

04.02.13 09:15 0 657
Міліція Вінниччини надає підприємцям рекомендації щодо безпеки своїх працівників та збереження дорогоцінних товарів і грошей.

Все частіше під приціл зловмисників потрапляють ювелірні крамниці, ломбарди, відділення банків та автозаправні станції, де зберігаються значні матеріальні цінності. Працівників саме цих закладів оточує небезпека і вдень, і вночі. Адже зловмисники, що наважилися на таке правопорушення, готові на будь що, аби заволодіти коштовностями та грішми, навіть ціною людського життя.

З метою профілактики злочинів даної категорії та недопущення подібних зазіхань працівниками міліції на території Вінницької області здійснюються виїзди у місця продажу ювелірних виробів, банківські установи та АЗС з метою протидії розбійним нападам. В першу чергу правоохоронців цікавить наявність усіх необхідних засобів захисту даних об’єктів та оснащення їх сучасними технічними засобами, які допоможуть захистити дорогоцінні товари, а також життя та здоров’я персоналу.

У разі нападу вони дозволять правоохоронцям вчасно відреагувати - встановити та затримати зловмисників. Елементарними засобами захисту може стати система відеоспостереження, наявність тривожної кнопки, наявність озброєної охорони. З цього приводу працівники міліції у місті Вінниці та районних центрах області надавали підприємцям відповідні рекомендації. Враховуючи те, що зловмисники, які скоюють подібні напади за лічені секунди, можуть бути озброєними, не слід нехтувати правилами безпеки.

Ірина Добровольська

СЗГ УМВС України

у Вінницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Хмельницькому закрили ...
Наступна новина: Шефи у погонах привітали ...

КОМЕНТАРІ