В Луцьку зупинили спробу пограбування ювелірного салону

В Луцьку зупинили спробу пограбування ювелірного салону

04.02.13 09:51 0 1140
У місті Луцьку пізнього вечора працівники Державної служби охорони при УМВС України у Волинській області попередили спробу пограбувати салон ювелірних виробів.

Наряд групи затримання ДСО, який прибув на спрацювання системи тривожної сигналізації, виявив знеструмлення охоронюваного об'єкту. Під час зовнішнього огляду об’єкту пошкоджень та інших слідів проникнення виявлено не було, але підозрілим був той факт, що світло вимкнулося нещодавно в ювелірному магазині. Правоохоронці припустили, що могли спрацювати автомати захисту електромережі, через які живиться приміщення, бо ювелірний салон знаходиться на першому поверсі багатоповерхового будинку.

Коли на місце події приїхав господар салону, то разом із міліціонерами вони оглянули приміщення і нічого підозрілого не виявили. Невдовзі представники компанії енергопостачання виявили несанкціоноване втручання до розподільчого електрощитка. Майстер аварійної бригади електриків виявив відкушені мережеві дроти саме ювелірного магазину, до того ж їх приховали за залізну панель. За словами експертів, скоріше за все це була підготовка до крадіжки.

Господарю салону працівники центру технічної охорони ДСО Волинської області порадили як надійно  додатково технічно оснащити  магазин, аби цим не скористалися злодії.

ВДСО при УМВС України

у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Керчі затримали ...
Наступна новина: На закарпатті відбудеться І ...

КОМЕНТАРІ