У Львові працівники ДАІ та журналісти провели спільний рейд: виявляли порушників правил зупинки та стоянки у центрі міста

У Львові працівники ДАІ та журналісти провели спільний рейд: виявляли порушників правил зупинки та стоянки у центрі міста

08.02.13 10:04 0 901
Працівники Державтоінспекції Львова та журналісти місцевих телеканалів провели вчора спільний рейд. Правоохоронці разом із телевізійниками виявляли водіїв-порушників, які нехтували правилами зупинки та стоянки у центрі міста.

Спільний рейд розпочали із площі Марійської, а далі вирушили до проспекту Свободи. Найбільше порушників виявили серед місцевих таксистів: ті зупиняли своє авто, де заманеться. Втім, щоразу виправдовувались: мовляв, щойно під’їхали, аби забрати пасажирів і зупинилися «буквально на хвилинку».

Правоохоронці нагадують: за порушення правил зупинки та стоянки передбачена адміністративна відповідальність, а саме штраф у розмірі від 255 до 340 гривень. Тож, закликають водіїв, не залишати своє авто, де заманеться та дотримуватись Правил дорожнього руху.

У Державтоінспекції Львова розповідають: водії, як правило, паркуються із порушенням на прощі Марійській, проектах Свободи та Шевченка, вулиці Січових Стрільців. Тож, аби попередити такі порушення, наряди дорожньо-патрульної служби ДАІ патрулюють саме ці ділянки доріг та прилеглі до них вулиці.

У відділі Державтоінспекції Львова вже створено робочу групу для проведення моніторингу пропускної спроможності вулиць у центральній частині міста. Щодня з 17.30 до 19.00 години виставляються наряди, які регулюють рух у центрі, аби не було дорожніх заторів.

Відділ Державтоінспекції міста Львова
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ