Івано-Франківщина: Відбулося розширене засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

Івано-Франківщина: Відбулося розширене засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

08.02.13 10:13 0 800
5 лютого п.р. під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Василя Плавюка відбулося розширене засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. Участь в засіданні ради прийняли заступники голів райдержадміністрацій (міських голів), які курують питання транспорту, керівники контролюючих структур, базових автотранспортних підприємств, а також громадських та профспілкових організацій.

Як повідомила пресс-служба ОДА, під час засідання присутніх було ознайомлено зі змінами в чинному законодавстві про автомобільний транспорт, що набрали чинності з 05.01.2013р., в частині організації пасажирських перевезень та додатковими роз’ясненнями з цього приводу, наданими Мінінфраструктури України відповідно до звернення облдержадміністрації.

Крім того обговорені актуальні проблеми виведення з ринку нелегальних перевізників, впорядкування руху автобусів приміських та міжміських маршрутів загального користування в центральній частині м.Надвірної, відновлення роботи автостанцій області та практичного застосування Методичних рекомендацій щодо здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, затверджених розпорядженням облдержадміністрації від 15.11.2012р. №829.

За підсумками засідання голів райдержадміністрацій зобов’язано забезпечити розробку та прийняття відповідних розпорядчих актів у зв’язку з передачею їм відповідно до змін в Законі України "Про автомобільний транспорт" функцій організатора перевезень на приміських внутрішньорайонних автобусних маршрутах; дано низку протокольних доручень керівникам контролюючих органів щодо припинення нелегальних перевезень; рекомендовано органам виконавчої влади та місцевого самоврядування спільно з ТДВ "Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій" в кожному конкретному випадку провести детальний аналіз та вжити заходів щодо відновлення функціонування автостанцій в усіх містах та селищах області.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Івано-Франківщині ...
Наступна новина: В Івано-Франківську зловили ...

КОМЕНТАРІ