В Івано-Франківську радились слідчі

В Івано-Франківську радились слідчі

08.02.13 10:33 0 856
В Управлінні Міністерства внутрішніх справ України під головуванням виконуючого обов’язки начальника УМВС в Івано-Франківській області полковника міліції Василя Фелика, пройшла семінар-нарада з особовим складом слідчих підрозділів. Розглядались проблемні питання, які виникають при розслідуванні кримінальних правопорушень.

В нараді прийняли участь начальники слідчих відділів, також було запрошено директора Івано-Франківського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Проведення таких занять із особовим складом в умовах дії нового КПК проводяться досить часто, адже на них можна вирішити проблеми, які виникають під час роботи та шляхи їх вирішення.

Також правоохоронці звернули увагу на дотримання законодавства, адже імідж міліції залежить саме від довіри населення до її роботи, позаяк основним принципом правоохоронних органів є гасло «Людина понад усе»

По завершенню семінару працівники міліції пройшли тестування на знання нового Кримінального процесуального кодексу України та вимог нормативних документів, що регламентують роботу в МВС.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ