Керівництво буковинської міліції зосередило увагу на пріоритетних напрямках роботи

Керівництво буковинської міліції зосередило увагу на пріоритетних напрямках роботи

09.02.13 11:04 0 1188
Днями в УМВС України в Чернівецькій області відбулося засідання колегії, на якому підвели підсумки оперативно-службової діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ краю за 2012 рік. Проаналізовано ефективність роботи в умовах докорінної зміни кримінального процесуального законодавства. Визначено завдання щодо посилення боротьби зі злочинністю. Розглянуті питання щодо зміцнення кадрового потенціалу, дисципліни, законності та недопущення корупційних проявів серед особового складу у 2013 році.

Очільник міліцейського відомства Буковини Олександр Демидов розпочав роботу колегії із доведення до особового складу підсумків роботи за минулий рік, зазначивши, що на території області вдалося закріпити позитивні зміни в організації службової діяльності, які, в свою чергу, зумовили оздоровлення оперативної обстановки.

Також керівник обласної міліції зосередив увагу на пріоритетних напрямках роботи, на які наголосив Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко. Зокрема, основними і найголовнішими питаннями для міліції є довіра населення до міліції, покращення рівня взаємодії з громадськістю та надання допомоги громадянам. Минулого року на підсумковій колегії МВС було задекларовано гасло: «Людина понад усе». Саме воно повинно пронизувати всі сфери діяльності. З цією метою на теренах краю організовано проведення профілактичної операції «Візит», під час якої дільничні інспектори міліції повинні здійснити обхід помешкань громадян з врученням візитних карток, з’ясувати проблемні питання, які турбують мешканців та вжити відповідних заходів щодо їх вирішення.

Окремо начальник УМВС області зупинився на питаннях роботи в умовах нового кримінально-процесуального законодавства, яке має озброїти слідчого та оперативного працівника належною процедурою для розкриття злочинів, забезпечення громадського порядку, подолання злочинності.

Підсумовуючи, Олександр Демидов подякував усім підрозділам УМВС України в Чернівецькій області за плідну працю та побажав усім міліціонерам успіхів.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Буковина: Міліціонери ...
Наступна новина: Україну пропонують називати ...

КОМЕНТАРІ