Спортсменка з Тернопільщини Олена Підгрушна здобула золото у спринтерській гонці на Чемпіонаті світу з біатлону

11.02.13 11:37 0 1394
Спринтерська гонка на чемпіонаті світу з біатлону, що триває цими днями у Чехії, завершилася тріумфально для наших біатлоністок. Одразу двоє українок піднялися на п’єдестал пошани. Олена Підгрушна як чемпіонка світу, а Віта Семеренко як бронзова призерка.

Нагадаємо, що востаннє золото чемпіонату світу наша країна здобувала ще 11 років тому. У далекому 2002 Олена Зубрилова виграла в мас-старті. У спринті наша збірна досі перемог на чемпіонаті світу не здобувала.

Окрім двох тріумфаторок спринтерських перегонів, в очкову зону потрапила і Валя Семеренко, яка фінішувала з 22-м результатом.