Ректор ЛДУБЖД подякував керівництву ТУ МНС Рівненщини   за сприяння у підготовці спортсменів із Польщі

Ректор ЛДУБЖД подякував керівництву ТУ МНС Рівненщини за сприяння у підготовці спортсменів із Польщі

12.02.13 12:54 0 855
Ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр висловив слова подяки начальнику Територіального управління МНС у Рівненській області Володимиру Оглоблі та його першому заступнику Сергію Круку за сприяння та організацію підготовки спортсменів із Польщі.

Львівський університет уже декілька років співпрацює зі спорідненим навчальним закладом у Ченстохові, реалізовуючи не один масштабний міжнародний проект з питань безпеки людини. Відповідні умови для тренувань спортсменів у зимовий період створені у критому спортивно-оздоровчому комплексі другого державного пожежно-рятувального загону з охорони ВП «Рівненська АЕС», аналогів якого у Польській Республіці немає. Саме тому ректор Михайло Козяр звернувся до керівництва ТУ МНС у Рівненській області.

«Хочу подякувати за розуміння, сприяння та організацію тренувальних зборів 14 кадетів Головної школи Державної пожежної охорони Польщі в м. Ченстохов. Керівництво Територіального управління вже не раз йшло на зустріч та сприяло нам у підготовці збірної Університету. Ми цінуємо нашу багаторічну співпрацю та дружбу, в основі якої закладені принципи єдності та взаємодопомоги. Наша співпраця є прикладом того, що ДСНС на – цілісний, дієвий, надійний механізм, складений з людей, які працюють для людей. У цій справі – їхня велика і велична місія. Кожен працівник, кого об’єднує ця стисла і лунка абревіатура, займається найлюдянішою справою», - зазначив М.Козяр.

Нагадаємо, що рятувальники Польщі готувалися до внутрішнього зимового чемпіонату з ППС, що пройде у березні 2013 року в місті Торунь серед вогнеборців 10 пожежних гарнізонів та кадетів 4 навчальних шкіл. Окрім організованої належної спортивної підготовки делегації польських рятувальників люб’язно було продемонстровано можливості інформаційного центру Рівненської атомної електростанції та ознайомлено з технічними характеристиками автомобілів та сучасного рятувального обладнання другого державного пожежно-рятувального загону з охорони «РАЕС», проведено екскурсію в місті атомників Кузнецовську.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Львівщина: Під час цих ...

КОМЕНТАРІ