Хмельниччина: «Учитель року – 2013»

Хмельниччина: «Учитель року – 2013»

13.02.13 12:26 0 710
Двадцять третій раз педагогічна доля зібрала на Хмельниччині учасників конкурсу «Учитель року – 2013», з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.

Одними з основних завдань конкурсу є піднесення ролі вчителя в суспільстві, підвищення престижу та сприяння інноваційній діяльності в системі загальної середньої освіти. За час існування конкурсу на Хмельниччині в ньому взяли участь понад 2107 вчителів різних фахів, 86 з них стали переможцями обласного етапу.

привітати переможців конкурсу «Учитель року – 2013» завітав перший заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко.

«З року в рік ми проводимо цей конкурс з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів та підвищення їх професійної майстерності. Конкурсанти працювали як самобутні, неординарні особистості, та справою доводили, що оновлення освіти можливе за наявності Вчителя, який володіє високою професійною кваліфікацією, сповнений новаторських ідей та прогресивних підходів до навчально – виховного процесу». – наголосив Вадим Дмитрович.

Також було зазначено, що результативність педагогів на обласному рівні є наслідком плідної взаємодії всіх учасників освітньої системи. Конкурс також є свідченням наявності в області системи роботи щодо формування вчителя нової генерації.

«Від імені голови облдержадміністрації Василя Ядухи і від себе особисто бажаю творчих звершень у нелегкій конкурсній боротьбі, досягненні професійних вершин та здобутті переконливої перемоги на освітянській ниві», - урочисто зазначив Вадим Гаврішко.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ