35 військовослужбовців Хмельницького гарнізону пройшли навчання з перепідготовки за програмою НАТО “Партнерство заради миру”

35 військовослужбовців Хмельницького гарнізону пройшли навчання з перепідготовки за програмою НАТО “Партнерство заради миру”

13.02.13 12:44 0 709
У Хмельницькому національному університеті пройшла урочиста церемонія чергового випуску слухачів Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців за програмою НАТО “Партнерство заради миру”.

В Залі засідань Вченої Ради університету відбулося урочисте вручення свідоцтв та сертифікатів 28-го етапу 15-ти випускникам за спеціальністю “Маркетинг” та двом десяткам військовослужбовців, які пройшли навчання за фахом “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”.

Участь в урочистостях взяли: менеджер програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт, ректор університету Микола Скиба, головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Ніколайчук, завідуючий відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи Хмельницької міської ради Мечислав Грижбовський та інші поважні гості.

Вже у березні 2013 року планується розпочати черговий – 29-ий етап навчання. На вже подано близько 30 заяв на навчання. Слухачі чергових курсів перепідготовки мають можливість не лише підвищити рівень професійної кваліфікації, здобути знання і новий фах за спеціальностями, які потрібні на ринку праці, але і отримати допомогу у працевлаштуванні.

А. Агєєв

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Луцьк: Бізнес з власної ...

КОМЕНТАРІ