Тернопіль: Троє міських посадовців стали лауреатами премії «Людина року 2012»

Тернопіль: Троє міських посадовців стали лауреатами премії «Людина року 2012»

14.02.13 15:09 0 1079
Цьогоріч журі обласного конкурсу «Людина року-2012» визначило 14 кращих жителів нашого краю, урочисте відзначення яких відбулося 10 лютого в Тернопільському замку. Премію «Людина року» започаткував ще у 2000 році керівник Спортивно-мистецького та духовного центру «Моя Україна» і заслужений тренер України Володимир Пласконіс. Відтоді її отримало понад 200 відомих людей нашого краю.

«Трудові колективи, громадські організації і громадськість області загалом пропонує на розгляд журі кандидатури людей, які упродовж року зробили вагомий внесок у розвиток регіону. Як правило, лауреатами стають представники різних галузей, серед яких військові та медики, освітяни і науковці, керівники різних підприємств і організацій, культурно-мистецькі діячі. Оскільки упродовж існування конкурсу уже відзначено понад 200 осіб, ми плануємо видати книгу «Відомі люди Тернопілля», – розповів Володимир Пласконіс.

Цього дня було згадано усі досягнення лауреатів премії «Людина року-2012», в їхню адресу сказано багато теплих слів. Серед чотирнадцяти переможців є троє представників міської ради – заступник міського голови Леонід Бицюра, головний лікар другої міської лікарні Віктор Кміта і начальник управління освіти Ольга Похиляк. З цього приводу очільник міста Сергій Надал зазначив, що «це є приємним фактом, оскільки, з одного боку, отримання премії свідчить про особисте визнання цих людей як керівників і фахівців, а з іншого – серйозне досягнення колективу, який вони очолюють. Окрім того, перемога у конкурсі трьох працівників міської ради є ще і визнанням команди міської ради загалом, яка спільно робить одну роботу на покращення добробуту міста».

Також Сергій Віталійович наголосив на тому, що відзначення кращих людей 2012 року у стінах тернопільського замку є символічною подією. «Звідси розпочиналася історія нашого міста, а всі лауереати продовжують примножувати славу Тернополя в Україні і за її межами. Висловлюю подяку організаторам конкурсу за те, що упродовж дванадцяти років вони знаходять достатньо сили і натхнення для того, аби відшуковувати найактивніших і найуспішніших тернополян. Відзначення кращих людей міста і краю є благородною справою, оскільки це дає лауреатам натхнення і наснаги для подальшого розвитку, для нових звершень. Сподіваюся, що цей конкурс продовжуватиметься і в наступні роки».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопіль: Сергій Надал ...
Наступна новина: У Тернополі відбувся ...

КОМЕНТАРІ