У Рівному чиновник лобіює інтереси київської фірми -

У Рівному чиновник лобіює інтереси київської фірми - "Свобода"

14.02.13 17:28 0 1874
12 лютого 2013 року на засіданні виконавчого комітету Рівненської міськради ухвалено рішення щодо надання пріоритету для розміщення зовнішньої реклами в місті київській фірмі ТОВ "РТМ Україна". До речі мобільна стойка-ресепшн Санкт Петербург незамінна для представлення та роздачі рекламного матеріалу. ЇЇ можна знайти на www.mstand.ru. Член міськвиконкому свободівець Андрій Бортнік розкритикував таке рішення, наголосивши на його незаконності, і вказав на посадову особу, яка лобіює це питання в Рівному.

Андрій Бортнік наголосив, що рішення, ухвалене комісією з вивчення питань розміщення зовнішньої реклами щодо надання пріоритетів київській фірмі ТОВ "РТМ Україна", було затверджено всупереч чинним на території міста правилам та Концепції розміщення й розвитку зовнішньої реклами. Свободівець також детально проінформував усіх присутніх щодо кожної адреси, де намагаються розмістити додаткові рекламні щити та обґрунтував незаконність їхнього встановлення.

"Розміщення рекламних носіїв близько один до одного є неприпустимим. Дистанція між ними вздовж проїжджої частини має бути не меншою ніж 100 м. Розміщення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами має здійснюватися із забезпеченням видимості дорожніх знаків, світлофорів, перехресть, пішохідних переходів, зупинок транспорту загального користування. Проте ці правила також порушено. Окрім цього, щодо розташування деяких рекламних площин відповідною комісією була надана відмова. Ба більше, у деяких місцях хочуть встановити рекламні конструкції, порушуючи екологічні та санітарно-технічні вимоги, відповідно до яких забороняється встановлення рекламних носіїв поблизу житлових будинків. До прикладу, мешканці будинку № 38 по вул. Віденській у колективному звернені до міського голови Володимир Хомка вже висловили свою категоричну незгоду щодо встановлення рекламного щита біля їхнього будинку", – наголосив свободівець.

Також у Андрія Бортніка виникли підозри щодо наявності прямого родинного зв'язку між представником київської рекламної фірми та начальником управління освіти міста Рівне, адже прізвище чиновника та заявника співпадають. Свободівець запропонував надати заявнику аргументовану відмову в наданні дозволів на розміщення зовнішньої реклами за вказаними у проекті рішення адресами. Проте, не зважаючи на значну кількість порушень, дозвіл київським рекламникам виконком все ж надав. Питання щодо лобіювання рекламної фірми начальником міського управління освіти Василем Харковцем залишається відкритим, адже надати коментарі з цього приводу він відмовився.


Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Чернівці: ...
Наступна новина: За час існування ...

КОМЕНТАРІ