Івано-Франківщина: Операція “Візит” продовжується…

Івано-Франківщина: Операція “Візит” продовжується…

15.02.13 12:19 0 982
Для налагодження співпраці з населенням щороку в Україні проводиться операція Візит , яка пов’язана з відвідування помешкань громадян правоохоронцями. Метою операції є налагодження партнерських стосунків між міліцією та населенням щодо профілактики правопорушень, посилення авторитету міліції серед населення.

Щодня дільничні інспектори міліції Галицького райвідділу здійснюють подворовий та поквартирний обходи. Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, вони вручають громадянам візитні картки з вказаними контактними номерами телефонів дільничних інспекторів міліції, чергової частини та керівництва служб. На візитівках також розміщені дні та години прийому громадян на адміністративних дільницях. Окрім цього, міліціонери цікавляться, хто мешкає в квартирі чи будинку, де вони працюють чи навчаються, чи мають паспорт та реєстрацію. Також запитують чи немає у мешканців скарг на чиюсь антигромадську поведінку. Можливо громадяни підкажуть з ким слід провести невідкладну профілактичну бесіду...

Під час обходу помешкань правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу щодо попередження та запобігання квартирних та кишенькових крадіжок. А також проводять індивідуально-попереджувальну роботу з особами, схильними до вчинення насильства в сім’ї, проводять профілактику кримінальних та адміністративних правопорушень відносно одиноких осіб похилого віку та вчинених неповнолітніми, батьки яких ведуть антисоціальний спосіб життя, працюють за кордоном тощо. Особлива увага приділяється профілактиці пияцтва та наркоманії.

“Такі заходи є корисними як для людей, так і для нас, працівників правоохоронних органів, оскільки дільничний інспектор міліції повинен знати кожного, хто проживає на території його обслуговування, бути в курсі нагальних проблем, щоб оперативно реагувати на кожне звернення громадян”, - зазначає заступник начальника - начальник міліції громадської безпеки Галицького РВ Ігор Влашин.

На разі на території Галицького району планується здійснити обхід більше 24 тис помешкань громадян. На даний правоохоронці відвідали понад 9 тис помешкань в даному районі.Тож якщо до вас завітають люди у формі – не лякайтесь. Це міліція знайомиться з населенням та роз’яснює громадянам, як не стати об’єктом злочинних посягань.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Рівненщині чоловік ...
Наступна новина: На Івано-Франківщині ...

КОМЕНТАРІ