На Рівненщині до весняних паводків готові

На Рівненщині до весняних паводків готові

17.02.13 11:18 0 891
Аби запобігти підтопленням та їх наслідкам, в області цілодобово чергують аварійні бригади. До можливих паводків готові і військові. Так у Дубно на базі 107-го Центру дорожнього забезпечення Центрального управління інженерних військ Збройних Сил України створено оперативний загін боротьби з підтопленнями. До нього увійшли групи зв’язку, радіаційного та хімічного спостереження, наметового містечка, а також інженерного забезпечення. На озброєнні мають 10 одиниць спеціальної дорожньо-будівельної техніки та відповідні технічні засоби.

Водночас із зниженням температури повітря ситуація з підтопленнями в області стабілізувалася. Нині працює лише одинадцять з 88 насосних станцій. Як і раніше, незначне підняття рівня води спостерігається тільки на річці Стир поблизу села Млинок. Однак, звітують фахівці, до критичної позначки ще далеко.

Загалом на Рівненщині 12 водосховищ, майже тисяча кілометрів захисних дамб, 3,5 тисячі гідроспоруд, 50 тисяч гектарів акумулюючих водойм, 18 тисяч кілометрів меліоративних каналів, а також майже 13 тисяч водопропускних споруд.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ