Хмельниччина: Реформування охорони здоров’я — давно очікуваний крок

Хмельниччина: Реформування охорони здоров’я — давно очікуваний крок

17.02.13 12:19 0 914
Перший заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко з робочою поїздкою відвідав Волочиський район, де завітав в центральну районну лікарню та в поліклініку.

Одним із найважливіших пріоритетів державної політики України є збереження та зміцнення здоров’я нації на підставі формування здорового способу життя. Спілкуючись з медичними працівниками Вадим Дмитрович зупинився на етапах проведення медичної реформи.

Зокрема, зазначив, що розпочата політика змін була сфокусована на вирішенні двох найгостріших і найважливіших завдань - формуванні нової національної системи первинної медичної допомоги та відродженні ефективної профілактики захворювань.

Поряд з тим, він наголосив, що головна проблема, з якою доводиться стикатися під час реалізації першого етапу реформування, - це проблема дефіциту в широкому сенсі: дефіциту коштів, дефіциту кадрів і дефіциту довіри.

Проте, впровадження сімейної медицини, чітке структурування медичних установ за видами допомоги, оптимізація мережі стаціонарів, підвищення рівня надання перинатальної допомоги - це пріоритет у роботі органів влади по реалізації медичної реформи в поточному році.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині пройшов ...
Наступна новина: Василь Ядуха привітав ...

КОМЕНТАРІ