Івано-Франківщина: Наркохіміком став завдяки інтернету

Івано-Франківщина: Наркохіміком став завдяки інтернету

18.02.13 17:30 0 702
В Івано-Франківську працівники служби боротьби із незаконним обігом наркотиків викрили чергову нарколабораторію.

Наприкінці грудня минулого року працівниками міліції було затримано декількох осіб, які на території міста та області розповсюджували психотропну речовину амфетамін. В ході проведення слідчо-розшукових дій правоохоронці виявили, що джерелом постачання є 30-річний мешканець Івано-Франківська. Після встановлення особи було отримано відповідний дозвіл на обшук його помешкання.

Аби проникнути на подвір’я правопорушника міліціонерам довелось застосувати кінологічну службу, щоб нейтралізувати трьох бійцівських собак, які стояли на варті обійстя. Під час обшуку житла правоохоронці виявили велику кількість предметів та речовин, що використовувались для виготовлення наркотику. Крім лабораторного посуду, спеціального охолоджувача, електронних ваг та сірчаної кислоти, в помешканні знаходилися 36 розбитих градусників. Їх наркохімік скуповував заради ртуті, яку теж застосовував для приготування наркотичних засобів.

Обладнання направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Чоловік зізнався, що спеціальні рецепти та вказівки щодо виготовлення наркоти знайшов у інтернеті.

Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ