Тернопіль: рятувальники взяли участь у змаганнях з гирьового спорту

18.02.13 09:30 0 1252
15 лютого у Палаці спорту «Текстильник» відбулись змагання з гирьового спорту серед збірних команд правоохоронних органів Тернопільської області за програмою «Динаміада-2013».

У заході взяли участь представники пожежно-рятувальної служби області. Вони змагалися у 3-х вагових категоріях: до 65, до 80 та до 90 кілограмів. В переліку вправ, які виконували учасники – поштовх 2 гир та ривок гирі лівою і правою рукою почергово.

Загальний результат визначався за сумою двоборства. У підсумку збірна рятувальників посіла третє загальнокомандне місце. Двоє представників Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Володимир Довгошия та Василь Максимів у своїх вагових категоріях зайняли перші місця.

Загальнокомандне перше місце виборола команда Управління МВС області, друге місце зайняла команда Управління ДАІ.

Переможців нагородили кубками та грамотами фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».
Попередня новина: Яремчанська міськрада: ...
Наступна новина: Красилів: проведено ...